
Вирубка металева для пряників і печива LOVE набір із 4 штук
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0394
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кондитерських вирубок для пряників і печива "LOVE" складається з 4 форм.
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір форм: висота 6,5 см, максимальна ширина 6,5 см
Глибина вирубки: 2,5 см
Призначені для вирізання форм для пряників і печива, для роботи з пластичними матеріалами для творчості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вирубка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 25 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики: | |
| Тип: | Кондитерські вирубки |
| Призначення форми: | для пряників, печива |
- Ціна: 125 ₴



