
Кондитерський силіконовий безшовний мішок S (35,5 см)
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0154
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір S: довжина 35,5 см, горловина 19 см, носик 2 см
Виготовлений з інноваційного матеріалу — харчового силікону, який дає кондитерським мішкам високу міцність, гнучкість, м'якість і гігієну.
Виготовлений з інноваційного матеріалу — харчового силікону, який дає кондитерським мішкам високу міцність, гнучкість, м'якість і гігієну.
Кондитерський силіконовий мішок виготовлений із гладкою поверхнею всередині мішка, що робить нанесення продукту простим і зручним.
Силіконовий кондитерський мішок багаторазового використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мішок кондитерський |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Колір | Прозорий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 140 ₴



