
Насадка "Зірка закрита велика F1" на 14 зубців
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0275
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір насадки: висота 5 см, нижній Ø 3,5 см, вихід 2,5 см
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться. Безшовна
Професійна кондитерська насадка "Закрита зірка" велика, чудово підходить для роботи з кремами, тістом і для відсаджування зефіру.
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування. Довговічна, міцна, якісна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 25 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики: | |
| Колір: | Сталевий |
| Застосування: | для зефіру; для крему; шапочки для капкейків; |
- Ціна: 55 ₴


