
Насадка Зірка відкрита No 9FT
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0270
Професійна кондитерська насадка для крему "Відкрита зірка". Насадка «Зірка відкрита» ідеально підходить для прикрашання як величезних тортів, так і маленьких кексів і капкейків. Працювати з такою насадкою дуже легко, а в підсумку виходить оригінальний і неповторний декор кондитерських виробів. Крем, потрапляючи всередину насадки, легко ковзає поверхнею сталі та на виході утворюється красива квітка-завиток.
Ця насадка дає змогу сформувати витончені прикраси з крему буквально одним рухом!
Насадка виготовлена з харчової неіржавкої сталі 0,5 мм завтовшки, не магнітиться.
Код насадки: No 9FT на 17 зубців
Розмір насадки: висота 5.0 см,низ 3.5 см,верх 1.7 см
Насадка зроблена з використанням високоточної технології лазерного порізування, довговічна, міцна, якісна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насадка кондитерська |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики: | |
| Розмір: | Верхній діаметр: 1.7 см |
- Ціна: 65 ₴




