
Шпатель (спатула) кондитерський прямий 25 см
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0230
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Робоча частина: довжина 25,5 см
ширина 3,3 см
Ручка: пластик чорного кольору
Довжина ручки 13 см
Кондитерський шпатель необхідний для роботи з глазур'ю,кремами,мастикою.
З допомогою кондитерського шпателя Ви ідеально вирівняє поверхню і краю торта,відокремте необхідні шматочки випічки,разровняете крем,шоколадну глазур,цукрову мастику.
Лопатка-шпатель виготовлена з урахуванням вимог кондитерів,до даної продукції,пружний і гнучкий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики: | |
| Колір: | Сталевий |
| Призначення форми: | шпатель і лопатки кондитерські |
- Ціна: 90 ₴


