
Шпатель кондитерський вигнутий 21 см
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0226
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондитерський шпатель необхідний Кондитерам і кулінарам для роботи з глазур'ю, кремами, мастикою і тестом.
З допомогою кондитерського шпателя Ви ідеально вирівняє поверхню і краю торта, відокремте необхідні шматочки випічки, разровняете крем, шоколадну глазур і цукрову мастику.
Лопатка-шпатель виготовлена з урахуванням вимог кондитерів, до даної продукції, пружний і гнучкий.
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Ручка: пластик
Робоча частина: довжина 21 см
ширина 3,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики: | |
| Тип: | кондитерський шпатель; спатула |
| Колір: | Сталевий |
- Ціна: 120 ₴

