
Шпатель кондитерський вигнутий 15 см
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0228
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондитерський шпатель необхідний Кондитерам і кулінарам для роботи з глазур'ю, кремами, мастикою і тістом.
За допомогою кондитерського шпателя Ви ідеально вирівняєте поверхню і краї торта, відокремите необхідні шматочки випічки, розрівняєте крем, шоколадну глазур і цукрову мастику.
Лопатка-шпатель виготовлена з урахуванням вимог кондитерів, до даної продукції, пружний та гнучкий.
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Ручка: пластик
Робоча частина: довжина 15 см
ширина 3 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики: | |
| Колір: | Сталевий |
| Тип: | кондитерський шпатель; спатула |
- Ціна: 85 ₴

