
Силіконова форма для випічки "Новорічна"
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6 ячеек
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондитерська силіконова форма для випічки, для приготування різних десертів і для творчості "Новорічна" на 6 шт.
Розмір планшета: 31 см на 15,5 см
Глибина форми: 3 см
Матеріал: силікон термостійкий
Силіконова форма "Новорічна" відмінно підійде для приготування десертів, шоколадних мусів, сирних і желейних десертів, для випічки булочок і кексів.
Силіконові форми безпечні, не поглинають запахи, мають широкий спектр застосування (температурний режим від -40 до +230 градусів).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -40 град. |
- Ціна: 75 ₴

