
Насадка кондитерська для крему Сент Онере No 481
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0274
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
- діаметр верху — 1,2 см
- діаметр низу — 2,9 см
- висота — 4,5 см
Насадка "Сент Оноре", яка дає змогу не тільки незвично оформити боки виробу, але й створити святкову композицію на найвищій верхівці кондитерського виробу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Насадка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір: | Сталевий |
| Діаметр верху: | 1,2 см |
| Діаметр низу: | 2,9 см |
- Ціна: 45 ₴


