
Силіконова форма Кульки для Кейк Попсов
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0124
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір форми: довжина 22,5 см, ширина 18 см
Комірки: діаметр 4 см, кількість-до 20 штук
Матеріал: силікон термостійкий
Ціна: 140 грн;
Силіконова форма складається з двох частин; За один раз випікається 20 заготовок-кульок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Форма для солодощів |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Кількість в наборі | 20 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Конструкція форми: | розбірна |
- Ціна: 250 ₴



