
Шпатель кондитерський вигнутий №2 - 20 см
100 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0233
+380 (99) 557-15-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шпатель кондитерський нержавіюча сталь 20 см робоча поверхня
Ручка: нержавіюча сталь
Загальна довжина шпателя: 31 см
Робоча частина: довжина 20 см
ширина 2,9 см
Матеріал: високоякісна нержавіюча сталь
Кондитерський шпатель-спатула кутовий (або зігнутий) необхідний кондитерам і кулінарам для роботи з глазур'ю, кремами, тестом і цукровою мастикою.
З допомогою кондитерського шпателя Ви ідеально вирівняє поверхню і краю торта, відокремте необхідні шматочки випічки, разровняете крем, шоколадну глазур, цукрову мастику.
Лопатка-шпатель виготовлена з урахуванням вимог кондитерів, до даної продукції, пружний і гнучкий.
Модель шпателя вигнутого є в трьох розмірах і Ви можете придбати їх поштучно або замовити набір!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лопатка кондитерська |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Стан | Новий |
- Ціна: 100 ₴


