
Форма силіконова для льодяників 5 см
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0079
+380 (99) 557-15-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Молди використовуються для виготовлення виробів із карамелі та ізомальту, шоколаду, цукрової мастики та для виготовлення елементів декору з різних пластичних матеріалів для творчості.
Розмір форми: 15 см на 23,5 см
Глибина форми: 0,8 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Молд кондитерский |
| Состояние | Новое |
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 8 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Круглая |
- Цена: 65 ₴






