
Форма силиконовая для леденцов круглая
140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0078
+380 (99) 557-15-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: термостійкий харчовий силікон
Розмір форми: 15,3 см на 23,5 см
Товщина форми: 1,1 см
Розмір готового виробу: 5 см, глибина 1 см
Використовуючи силіконовий молд форму Льодяник на 8 штук, професійний і кондитер-початківець прекрасно прикрасить тематичний торт або десерт і порадує своїх дітей витонченим льодяником на паличці!
Молди використовуються для виготовлення виробів із карамелі та ізомальту, шоколаду, цукрової мастики та для виготовлення елементів декору з різних пластичних матеріалів (полімерна глина, віск, мило, смола) для творчості.
Колір в асортименті вибирається випадковим чином, залежно від наявності складі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Молд кондитерский |
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 50 мм |
| Длина | 235 мм |
| Ширина | 153 мм |
| Высота | 11 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Количество в наборе | 8 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики: | |
| Тип: | силиконовые молды для леденцов |
- Цена: 140 ₴


